دارالترجمه رسمی در دزفول

وضعیت کنونی جهان منجر به ارتباطات گسترده بین مردم در جهان شده است. مردم به دلایل زیادی به کشورهای سراسر جهان سفر می کنند. کسانی که قبلاً به خارج از کشور رفته اند، مشکلات و موانع تجارت را به دلیل «زبان» می دانند. تعداد زیادی از افرادی که می خواهند به خارج از کشور بروند با مشکلاتی مانند تحصیلات، حضور و غیاب، اقامت و… مواجه هستند. در این مقاله سعی می کنیم اطلاعات دقیقی در مورد ترجمه رسمی در دزفول به شما ارائه دهیم. خدمات دارالترجمه رسمی در دزفول راه حلی ضروری در این زمینه محسوب می شود.

داراترجمه رسمی دزفول

ترجمه رسمی در دزفول

ترجمه رسمی نوعی ترجمه است که توسط مترجم رسمی دادگاه و قوه قضاییه انجام می شود، در صورتی که سفارت نیاز به ترجمه اسناد ملکی، سند هویتی یا ترجمه رسمی مدارک در دزفول داشته باشد، می توانید به دارالترجمه رسمی دزفول مراجعه کرده و ترجمه رسمی این مدارک را دریافت کنید.

این نکته نیز قابل توجه است که اصل این سند در اختیار شماست. ترجمه رسمی انواع و مراحل مختلفی دارد. اسناد رسمی عبارتند از انواع گواهینامه ها و گواهی های تحصیلی، اسناد ملکی، اسناد نام و هویت، اسناد شرکت و سایر اسنادی که در عمل قانونی به آن ها سند و مدرک می گویند که تایید ترجمه هر یک از این مدارک باید دارای شرایط تعیین شده توسط سازمان های مربوطه باشد.

خدمات دارالترجمه رسمی در دزفول

در خدمات دارالترجمه رسمی دزفول و هنگام ترجمه اسناد شخصی، اسناد رسمی و تجاری، و… تسلط بر اصطلاحات حقوقی ضروری است و در هنگام ترجمه کلمه به کلمه اسناد دانشگاهی، باید اصطلاحات خاص به بهترین نحو ممکن به زبان مقصد ترجمه شود، در غیر این صورت سوء تفاهم پیش خواهد آمد.
مترجمان رسمی موظفند ترجمه رسمی مدرک در دزفول را با رعایت کامل دستور انجام دهند. این شخص حق دخالت در متن را ندارد و نمی تواند کلمه ای را به متن اضافه یا حذف کند. در صورت وجود هرگونه اشکال تایپی، تلفظ یا مشکلات املایی در ترجمه سند یا متن، ممکن است مورد قبول سفارت قرار نگیرد و کار پرونده مهاجرت شما چندین ماه به تعویق بیفتد، بنابراین تخصص و تجربه این شخص حرف اول را می زند.

دفتر ترجمه رسمی 974 از بدو فعالیت خود و با هدف مبارزه با واسطه گری و دخالت دفاتر و افراد دلال و غیر معتبر در امر ترجمه اسناد مهاجرتی که اهمیت بسزایی دارد و نیز جلوگیری از خروج سفارشات به دفاتر غیر بومی در دیگرنقاط کشور که همواره مشکلات عدیده بدنبال داشته بنا را بر خدمات رسانی سریع و گسترده و بدون محدودیت در اقصی نقاط استان خوزستان و حتی استانهای مجاور قرارداده و با ایجاد وب سایت و سامانه ثبت سفارش امکان دریافت خدمات در کوتاهترین زمان ممکن و حتی بصورت غیر حضوری برای کلیه هم استانی های عزیز فراهم نموده است. دفتر ترجمه پارسوماش نه تنها دارای پروانه رسمی معتبر از قوه قضائیه کشور می باشد بلکه کلیه امور مشتریان با نظارت دقیق و مستمر مترجم و کارشناس رسمی رتق و فتق خواهد شد. بیش از 15 سال تحصیلات و تخصص نظری و عملی در امر ترجمه و نیز آشنایی به امور مهاجرت و فرآیندهای دخیل قطع یقین سرمایه ای گرانبها برای مشتریان ما خواهد بود.

دارالترجمه رسمی تر با سال ها تجربه موفق در زمینه ترجمه انواع اسناد و مدارک تحت نظر قوه قضاییه کشور آماده ارائه بهترین خدمات به شما همشهریان عزیز می باشد. دلیل انتخاب دارالترجمه رسمی تر، تجربه گسترده این دفتر برای شرکت های بزرگ داخلی و بین المللی است که نشان از کیفیت کار و رضایت موسسات بزرگ دارد. دلیل دوم خدمات 24 ساعته ما و حضور آنلاین این دفتر بدون تاخیر است تا وقت مشتری تلف نشود. خدمات این دفتر ترجمه رسمی در دزفول به شرح زیر می باشد:

 • ترجمه رسمی مدارک
 • ترجمه شفاهی
 • ترجمه متون ترجمه قراردادهای بین المللی
 • تایید سفارتخانه ها
 • نگارش انگیزه نامه

و…

بهترین وکیل مهاجرت در دزفول

ترجمه رسمی در دزفول برای سفرهای مختلف و سفرهای کاری مفید است. اگر قصد دارید برای کار، تحصیل یا سایر انواع مهاجرت برای ویزا اقدام کنید، باید هویت، تحصیلات و سایر مدارک خود را نیز ترجمه کنید. دارالترجمه های رسمی مختلفی در دزفول و سراسر کشور فعالیت می کنند، اما دارالترجمه رسمی تر در واقع دارای ماهرترین متخصصین است. این ویژگی به شما امکان انتخاب می دهد.
به عبارت دیگر برای خروج از کشور و به خصوص مهاجرت به خارج از کشور چه برای تفریح، چه برای کار یا تحصیل، گاهی اوقات برای گرفتن ویزا، افراد باید مدارک خود را از زبان مبدأ (فارسی) به زبان مقصد (معمولاً انگلیسی) ترجمه کنند. برای اینکه این ترجمه مورد قبول کشورهای مقصد قرار گیرد باید ترجمه رسمی دزفول با قوانین و مقررات مصوب معین باشد. متقاضیان ترجمه حقوقی می توانند شرکت ها و سازمان های مرتبط با موسسات، سازمان ها و شرکت های خارجی برای فعالیت های تجاری باشند.

ترجمه مدارک تحصیلی در دزفول

سفارش خدمات ترجمه رسمی در دزفول

هیچ دارالترجمه ای نمی تواند تمام اسناد را با بالاترین کیفیت ترجمه کند و هر سایتی، در زمینه ترجمه همه اسناد ویژه تخصص ندارد، پس بهتر است برای سفارش به سایتی مراجعه کنید که تجربه خوبی در خدمات ترجمه رسمی دزفول دارد.
راه های مختلفی برای انتخاب بهترین دارالترجمه رسمی در دزفول وجود دارد. می توانید با افرادی که قبلا از خدمات آن آژانس استفاده کرده اند تماس بگیرید و کیفیت کار آن را تایید کنید. یا از وب سایت مجموعه دیدن کنید، صفحه درباره ما را بخوانید و با تاریخچه مجموعه آشنا شوید.
پس از آن می توانید به وب سایت مترجمان رسمی مراجعه کنید تا ببینید آیا مجموعه ای که انتخاب کرده اید دارای ترجمه رسمی است یا خیر. در نهایت می توانید نرخ ترجمه رسمی مجموعه را با لیست نرخ قوه قضائیه مقایسه کنید و ببینید آیا هزینه معقولی دریافت می کند یا خیر. برخی از ویژگی هایی که یک دارالترجمه رسمی خوب در دزفول باید داشته باشد عبارتند از:

 • کادری مجرب و آگاه
 • دفاتر و وب سایت های حرفه ای مناسب
 • امکان ترجمه مستقیم
 • تفاوت در نحوه پرداخت هزینه های ترجمه
 • سابقه کاری و رزومه خاص
 • امکان اخذ تاییدیه قانونی از وزارت امور خارجه و قوه قضاییه
 • امکان سفارش حضوری و آنلاین
دفتر ترجمه رسمی دزفول

استعلام قیمت ترجمه رسمی در دزفول

هزینه ترجمه کلیه اسناد و مدارک به تمامی زبان ها سالانه توسط اداره کل گواهینامه ها و ترجمه های رسمی به عنوان لیست قیمت ترجمه رسمی تعیین می شود. تمامی دارالترجمه های رسمی در دزفول ملزم به رعایت این لیست قیمت هستند، بنابراین قیمت ترجمه رسمی در هر دارالترجمه رسمی در دزفول یکسان است. البته باید به خاطر داشت که هزینه ترجمه انگلیسی با سایر زبان ها مانند فرانسوی، آلمانی، عربی و … متفاوت است. برای اطلاع از این لیست قیمت می توانید با شماره تلفن درج شده در سایت تماس حاصل نمایید.
سرعت ترجمه فوری از ترجمه معمولی بالاتر است و دارالترجمه ها به ازای هر نسخه اضافی از ترجمه، هزینه ای را در نظر می گیرند. ولی اگر یکی از مراکز ترجمه رسمی دزفول بیش از هزینه تعیین شده از شما مبلغی را دریافت کند، می توانید به اداره مترجمان دادگاه شکایت کنید و در اسرع وقت به شکایت شما رسیدگی خواهد شد.

نتیجه گیری نهایی

مجموعه رسمی تر یکی از بهترین مراکز ترجمه رسمی در دزفول از نظر کاربران است. این مجموعه تقریبا در ترجمه اکثر زبان ها فعالیت دارد. این دارالترجمه رسمی متون را از تمامی زبان های اصلی و پرکاربرد به فارسی و بالعکس ترجمه می کند.